zabieg ultradźwiękowej liposukcji brzucha w Krakowie

Ultradźwiękowa liposukcja przeprowadzana w Krakowie

Każdej kobiecie zależy zawsze na tym, aby wyglądać atrakcyjnie. Dzięki temu czuje się pewna siebie, a to jest konieczne dla odnoszenia sukcesów, zarówno w życiu zawodowym, jak i osobistym. Czasami jednak niezbyt dobra dieta może sprawić, że sylwetka przestanie prezentować się tak dobrze jak oczekiwalibyśmy.

Jak działa ultradźwiękowa liposukcja?

zabieg ultradźwiękowej liposukcji brzucha w KrakowieNiechciany tłuszcz może skutecznie psuć humor. Jeżeli zwykłe ćwiczenia fizyczne nie pomagają, a każda dieta kończy się efektem jojo, należy spróbować czegoś lepszego. Wiele osób poleca zabieg ultradźwiękowej liposukcji brzucha w Krakowie. Choć brzmi to poważnie, nie jest to zabieg chirurgiczny! Podczas niego nie wykorzystuje się skalpela do wycinania tkanki tłuszczowej! Wszystko dzieje się całkowicie bezinwazyjne. Krakowskie centra medycyny estetycznej tłumaczą, że jest to możliwe dzięki wykorzystaniu fal ultradźwiękowych. Mają one „moc” rozbijania błony komórkowej w tkance tłuszczowej na brzuchu. W ten sposób tłuszcz przekształca się w emulsję, która może zostać wydalona przez organizm? Jak? Podobnie jak metabolity z jedzenia, będzie przekształcona przez wątrobę. Następnie opuści nasze ciało na przykład poprzez gruczoły potowe. Dlatego zabieg na brzuchu wykonywany jest w wysokiej temperaturze, co wspomaga proces pozbywania się rozbitej tkanki tłuszczowej.

zabieg ultradźwiękowej liposukcji brzucha w KrakowieKonieczny jest też drenaż limfatyczny brzucha, który pozwala uaktywnić układ limfatyczny, również biorący udział w wydalaniu rozbitego tłuszczu. Cały zabieg trwa 1,5 do 3 godzin. Krakowscy specjaliści zwracają uwagę na to, że jednorazowo można w ten sposób przekształcić 500 ml tłuszczu, nie więcej. Ponadto organizm nie wydali wszystkiego naraz, oczyszczanie może trwać nawet miesiąc. Dopiero po tym czasie można stwierdzić, że efekty są stuprocentowe. Ale oczywiście przeprowadzenie ultradźwiękowej liposukcji brzucha nie oznacza, że możemy spocząć na laurach. Istotne jest także to, co zrobimy, aby utrzymać efekty. Teraz nie powinniśmy obawiać się ćwiczeń fizycznych, z pewnością sobie z nimi poradzimy i szybko poprawimy swoją kondycję. Równocześnie zadbajmy o dietę ubogą w węglowodany, gdyż to głównie cukry mają wpływ na formowanie się tkanki tłuszczowej. Lekka dieta będzie pomocna dla utrzymania efektów.

Jeżeli chcemy przez długi czas cieszyć się nową, atrakcyjną sylwetką, uzyskaną dzięki ultradźwiękowej liposukcji, przejdźmy na zdrowy tryb życia. Od tej pory nie będziemy musiały porównywać się do pięknych pań z okładek czasopism – gdyż zupełnie nie będziemy od nich odstawać! To wszystko dzięki liposukcji oraz diecie.

Zostaw komentarz