etui macbook pro 13

Projektowanie własnego etui na MacBooka

Nie da się ukryć, że sprzęt elektroniczny pokroju laptopów, telefonów czy tabletów nie należy obecnie do najtańszych. Nic jednak dziwnego, gdyż często wyposażony jest w najnowszą technologię, która pozwala użytkownikowi na swobodną pracę lub mnóstwo rozrywki. Zazwyczaj raz zakupione urządzenie może posłużyć przez kilka lat, przez co wydanie sporej ilości pieniędzy nie jest aż tak bolesne.

Etui z ozdobnym haftem

etui macbook pro 13Zdarza się jednak, że w wyniku nieszczęśliwego wypadku urządzenie się uszkodzi i wówczas niezbędna jest kosztowna naprawa lub wymiana sprzętu na nowy. Jak temu zapobiec? Producenci urządzeń mobilnych oraz inne, niezależne przedsiębiorstwa zadbały o bezpieczeństwo sprzętu, oferując przydatne etui. Jest to pokrowiec, który chroni laptop, telefon bądź tablet przed różnego rodzaju uszkodzeniami. Wówczas znacznie maleje ryzyko zniszczenia sprzętu na skutek upadku, zalania, zakurzenia lub zarysowania. Etui zazwyczaj w żaden sposób nie utrudnia użytkowania urządzenia – pozostaje swobodny dostęp do klawiatury, ekranu i wejść znajdujących się po bokach sprzętu. Pokrowiec można w łatwy sposób znaleźć w sklepach internetowych, wyszukując nazwę urządzenia, które się posiada. Nie ma również problemu, aby zakupić etui w sklepach stacjonarnych – wystarczy zapytać sprzedawcę o konkretny model urządzenia, a ten zaproponuje kilka interesujących wzorów.

etui macbook pro 13Co jeśli żadna z propozycji nie przypadnie do gustu użytkownikowi? Żaden problem! Producenci pokrowców do MacBooka i z pewnością również do innych urządzeń uznali, że najodpowiedniejsze etui będzie takie, które użytkownik stworzy samodzielnie. Tym sposobem można zaprojektować własną grafikę, która ma znaleźć się na etui, a następnie przesłać ją do producenta. Ciekawym rozwiązaniem jest etui MacBook pro 13 na zamówienie, gdyż wedle zapotrzebowania klienta można stworzyć specjalny haft (na przykład inicjały), które pomogą w rozpoznaniu swojego urządzenia, a dodatkowo poprawią ogólny design pokrowca. Personalizowane etui to rozwiązanie dla każdej osoby, która ceni sobie oryginalne, elegancko wyglądające produkty. Wbrew pozorom stworzenie etui pod zamówienie nie różni się znacznie cenowo od tego, które zostało zakupione gotowe, z określonym już wzorem.

Sam pokrowiec w przypadku MacBooków może kosztować nawet kilkaset złotych, jednak zapewnia on maksymalną amortyzację wstrząsów i odporność na wodę, piasek, kurz i inne zagrożenia. Posiadanie własnoręcznie zaprojektowanego etui to powód do satysfakcji. Produkt z pewnością przykuje uwagę znajomych.

Zostaw komentarz