powiększanie ust

Powiększanie ust – gdzie wykonać?

Pełne usta o równym konturze i intensywnej barwie to marzenie każdej kobiety. Jednak niewiele kobiet może się takimi pochwalić. Na co dzień można stosować makijaż, żeby optycznie powiększyć i uwydatnić usta.

Powiększanie ust i naturalny efekt

powiększanie ustDobre są do tego jasne błyszczyki, szminki z drobinkami brokatu, czy też konturówki pozwalające na korektę linii ust. To jednak rozwiązanie tymczasowe. Można sobie pozwolić także na makijaż permanentny ust, jednak to także zabieg optyczny, a usta nie zostają naprawdę powiększone. Jest jednak i na to sposób. Od czego w końcu jest kwas hialuronowy? Dzięki nim trwałe powiększanie ust wykonywane w Szczecinie jest możliwe. Zabieg najlepiej jest wykonywać w renomowany gabinecie medycyny estetycznej czy u dobrej kosmetyczki. Tylko takie osoby posiadają stosowne uprawnienia do wykonywania takich zabiegów. Sama usługa trwa bardzo krotko. Na początku kosmetyczka smaruje klientce usta specjalnym preparatem uśmierzającym ból. Zaczyna on działać po jakiś dziesięciu minutach. Potem przechodzi się do zabiegu właściwego, czyli ostrzykiwania ust kwasem hialuronowym. Wykonuje się kilka nakłuć w różnych miejscach, zależnie od tego gdzie trzeba wyprofilować łuk ust i gdzie je najbardziej uwydatnić.

powiększanie ustCały zabieg trwa kilka minut. Przez kilka dni po zabiegu skóra ust i wokół nich może być zaczerwieniona, podrażniona, nawet zasiniona, a usta lekko napuchnięte. Potem objawy ustępują i usta będą miały właściwy rozmiar. Dzięki zastosowaniu kwasu hialuronowego nie tylko usta będą większe i równe, ale także będą dobrze nawilżone, wygładzone, nabiorą przyjemnego koloru. Kwas jest stosowany także do wypełniania zmarszczek na skórze twarzy. Nie powoduje alergii, a efekt utrzymuje się bardzo długo. Jedno ostrzykiwanie ust kwasem sprawia, że od sześciu do dziewięciu miesięcy będziemy cieszyć się pięknymi, pełnymi ustami. Potem zabieg można powtarzać. ,,Objętość” ust schodzi powoli, więc całość będzie wyglądała naturalnie. Zabieg powiększania ust jest jednak kosztowny. Ceny zaczynają się nawet od trzystu złotych wzwyż. Czasem można załapać się na jakieś promocje i wypełnić usta botoksem w niższej cenie. Nadal jednak taki zabieg kosztuje więcej niż większość zabiegów oczyszczających na twarz, czy nawet zabiegów wyszczuplających.

Wybierając zakład kosmetyczny warto zobaczyć efekty ich prac (np. w galerii czy na forum z opiniami), żeby mieć pewność, że efekt będzie wyglądał naturalnie, a zabieg będzie bezpiecznie wykonany. Tylko wtedy wiadomo, że będziemy zadowoleni z powiększania ust kwasem.

Zostaw komentarz