podkłady poporodowe canpol

Podkłady poporodowe, czyli jak zadbać o higienę po ciąży

Każda kobieta po urodzeniu dziecka musi zadbać o swoje ciało szczególnie w okresie regeneracji organizmu. Połóg, trwający około 6 tygodni może się okazać dla kobiety wyjątkowo nieprzyjemny i powodujący dyskomfort. Jednak nie musi tak być, gdyż w trosce o higienę Pań powstały podkłady poporodowe.

Cienkie i chłonne podkłady

podkłady poporodowe canpolSą to większe, a przy tym bardziej chłonne podpaski, które wyróżniają się znacznie lepszym komfortem użytkowania. Czym charakteryzują się podkłady poporodowe i jakie najlepiej wybrać? Aby uniknąć infekcji, ważny jest dobór najodpowiedniejszych produktów. Przy ich wyborze warto kierować się materiałem, z jakiego zostały wykonane, a także dodatkowych warstw zapewniających jeszcze większy poziom komfortu. Jakie powinny być idealne podkłady poporodowe? Przede wszystkim miękkie, delikatne, a przy tym oddychające i niezbyt grube. Przykładem takiego produkty są cienkie podkłady poporodowe Canpol. Producent zadbał o dyskrecję, a przy tym najwyższą higienę mam. Produkty posiadają między innymi wkład żelowy, który odpowiada za skuteczne zatrzymanie wilgoci.

podkłady poporodowe canpolKobiety decydujące się na wybór właśnie tych podkładów, nie muszą martwić się o nieprzyjemny zapach, czy pozostające na ubraniu lub pościeli ślady. Zbudowana z czterech warstw powłoka chroni bieliznę przed zabrudzeniem, bez względu na pozycję, w której się znajduje. Dbając o higienę po ciąży, konieczna jest regularna wymiana podkładów, średnio co dwie lub trzy godziny. Wzmocnione podpaski przeznaczone dla mam powinny być noszone przez kilka tygodni od porodu. Wybierając cienkie, a przy tym odpowiednio dopasowane produkty, nie trzeba martwić się o to, że zaczną się przesuwać lub wystawać poza bieliznę. Aksamitny materiał powoduje, że podkłady poporodowe można stosować zarówno w ciągu dnia, jak i nocą. Wielogodzinne użytkowanie nie przyczyni się dzięki temu do żadnych podrażnień skóry. Higiena w trakcie połogu jest niezwykle istotna dla zdrowia matki. Aby uniknąć wszelkiego rodzaju bakterii i infekcji należy stosować specjalne podkłady poporodowe dostępne zarówno w aptekach, jak i w sklepach internetowych.

Są to produkty, które zostały dostosowane do potrzeb kobiet i mają znacznie bogatsze właściwości od zwykłych podpasek. Wybierając podkłady, należy zwrócić uwagę na materiał, z którego są wykonane, ich grubość oraz ilość powłok chroniących przed wilgocią lub nieprzyjemnym zapachem. Jest wiele producentów tego typu podpasek, dlatego w razie wątpliwości warto skonsultować się z lekarzem bądź mamami, które okres połogu mają już za sobą.

Zostaw komentarz