percy nobleman

Percy Nobleman dla współczesnego dżentelmena?

Marka Percy Nobleman ma już swoją tradycję oraz szerokie grono zwolenników, którzy cenią ją tak za poszczególne produkty, jak i za całokształt, dopracowany w każdym calu. Co sprawia, że jest to marka, której zaufało tak wielu brodaczy i dlaczego poleca ją swoim klientom tak wielu barberów?

Percy Nobelman to dobre kosmetyki

percy noblemanKompleksowa pielęgnacja brody z Percy Nobleman W swojej ofercie marka Percy Nobleman posiada produkty przeznaczone dla mężczyzn, którzy cenią sobie naturalne, sprawdzone produkty, które kompleksowo pielęgnują skórę i włosy. Jest to marka nastawiona przede wszystkim na brodaczy, jednak oferuje także produkty do stylizacji włosów jak i wody toaletowe, stanowiąc ciekawą konkurencję dla typowych drogeryjnych marek, które nie zawsze spełniają oczekiwana klientów. Kosmetyki Percy Nobleman z linii dla brody do szampony, olejki do brody, balsamy oraz wosk do wąsów. Dostępne są też specjalne grzebienie i szczotki do brody, które nie tylko pozwalają prawidłowo rozczesać twarde, wymagające włosy, ale również poprawiają ukrwienie skóry brody, dzięki czemu jest ona o wiele lepiej pielęgnowana i łatwiej ją odżywić kosmetykami.

percy noblemanKażdy produkt został starannie skomponowany z użyciem wysokiej jakości składników, dlatego doskonale spełnia swoje zadanie. Szampony skutecznie myją i nawilżają brodę, po użyciu jest ona gładsza, bardziej miękka i chętniejsza do współpracy w układaniu. Olejki i balsamy działają pielęgnująco, nawilżają brodę, nadają jej połysk, a także pielęgnują skórę. Przy krótszej brodzie olejek działa jak łagodny produkt do stylizacji, ponieważ broda mniej odstaje, jeśli jednak liczy się nieco silniejszy efekt, konieczny będzie balsam. Dla wysokiej trwałości przez cały dzień i silniejszego efektu konieczne będzie zastosowanie odpowiedniego wosku. Wosk do wąsów produkcji marki Percy Nobleman to wybawienie dla tych panów, którzy niejednokrotnie mieli wąsy zamoczone w napojach czy zupie, a do tego nie są zadowoleni z tego, że ich wąsy smętnie opadają na końcach. Dzięki woskowi, wąsy będą doskonale ułożone przez cały dzień i utrzymają narzuconą formę w różnorodnych warunkach. Dlatego jest to świetny produkt dla każdego, kto chce, aby jego wąsy prezentowały się nienagannie aż do wieczora. Mówiąc o produktach Percy Nobleman nie można nie wspomnieć o linii zapachowej, która jest świeża i męska, doskonale wpisuje się więc w zapachowe upodobania panów.

Do tego prosta, dopracowana stylistyka opakowań sprawia, że wyglądają one klasycznie i męsko. Doskonale prezentują się w każdej łazience, nie tylko dżentelmena, ale każdego mężczyzny, który chce zadbać o swój zarost i robić to z klasą.

Zostaw komentarz