przedłużanie włosów na taśmie

Metody przedłużania włosów

Przedłużanie włosów to zabieg coraz częściej wykonywany przez kobiety. Dzięki niemu po wizycie u fryzjera krótkie i cienkie włosy zyskają na długości i objętości. Do tego celu można wykorzystać włosy naturalne i syntetyczne, które będą dobrane pod względem koloru, czy skrętu do włosów klientki.

Popularne przedłużanie włosów

przedłużanie włosów na taśmieObecnie dąży się do tego, żeby włosy przedłużane wyglądały jak najbardziej naturalnie, tak by były niewidoczne. Jakie są popularne metody na przedłużenie włosów? Jakie warto wybrać? Bardzo popularne jest profesjonalne przedłużanie włosów na taśmie. Specjalne taśmy z pasmami włosów przyczepia się przy nasadzie włosów. W zależności od rodzaju taśmy można ją przyklejać klejem, zgrzewać z włosami, a nawet przyszywać specjalnymi nićmi. Pasemka wkłada się pośrodku, czyli nie na wierzchu włosów, ale też nie od samego spodu. To doskonała metoda nie tylko wtedy kiedy chce się przedłużyć włosy, ale także jak chce się je zagęścić. Efekt przedłużonych włosów utrzymuje się kilka tygodni. To niedroga opcja, polecana szczególnie osobom lubiącym efektowne upięcia włosowe. Alternatywą może być metoda mikroringowa (włosy doczepia się do metalowych obrączek), tulejowa (włosy są na tulei), czy najtańsza i najszybsza metoda czyli włosy na klipsy.

przedłużanie włosów na taśmieJest także wiele metod podlegających na zgrzewaniu naturalnych włosów ze sztucznymi. Metoda keratynowa to metoda na gorąco. Efekt utrzymuje się nawet kilka miesięcy. Niestety, wysoka temperatura może uszkodzić włosy. Lepszą opcją jest metoda ultradźwiękowa. Nie stosuje się tu wysokiej temperatury, a specjalne fale. Łączenie włosów jest też mniej widoczne jak przy keratynie. Wadą tego rozwiązania jest na pewno wysoka cena i trudność w ściągnięciu doczepów. Najdroższe jest przedłużanie laserowe. Efekt utrzyma się nawet przez pół roku, poza tym nikt nie zauważy doczepów. Włosy w całości wyglądają zupełnie jak naturalne, są miękkie i gładkie. Jest też wiele innych, mniej rozpowszechnionych metod przedłużania włosów. Nalezą do nich metoda siateczkowa, warkoczykowa, czy metoda injection. Im lepszy (mniej widoczny, bardziej naturalny) jest efekt i im dłużej się utrzyma tym więcej zapłaci się za przedłużenie włosów w salonie fryzjerskim.

Reasumując, jest wiele ciekawych metod na dodanie fryzurze objętości i przedłużeniu włosów. Są metody tymczasowe, które można wykonać w domu np. doczepy na klipsy, jak i metody bardzo kosztowne, ale dające stuprocentowo naturalny efekt np. laser. Na pewno każda kobieta znajdzie opcję dobrą dla swoich włosów i portfela.

Zostaw komentarz