regulowane wyposażenie salonu spa

Komfortowy salon SPA – regulacja urządzeń

Poprawa samopoczucia oraz zdrowsza, wypoczęta, bardziej sprężysta i nawilżona skóra – to podstawowe efekty, które czekają nas zawsze po odwiedzeniu salonów kosmetycznych i spa. Aby jednak każda kobieta czuła się komfortowo w gabinecie, właściciele powinni zadbać o odpowiednie urządzenia.

Wyposażenie salonu SPA wpływa na komfort klienta

wyposażenie salonu spaRegulowane wyposażenie salonu spa jest podstawą, aby zapewnić wygodę podczas zabiegu każdej osobie, niezależnie od jej wzrostu. To dlatego najlepsze są fotele kosmetyczne z możliwością regulacji wysokości oraz nachylenia oparcia, podnóżka, podłokietników czy zagłówka. W salonie spa nie może zabraknąć także łóżka do masażu, które posiada elektrycznie sterowaną regulację wysokości. Właściciel salonu powinien zwrócić uwagę na to, czy poszycie leżanki wykonane jest z materiału, który można w prosty sposób czyścić – także z tych cięższych zanieczyszczeń, takich jak na przykład oleje wykorzystywane podczas masażu. Dobrze sprawdza się więc na przykład poszycie z eko-skóry. Salon kosmetyczny powinien być komfortowy nie tylko dla klientki, ale także dla osoby, która przeprowadza zabiegi.

regulowane wyposażenie salonu spaTo dlatego również taborety kosmetyczne powinny być regulowane. Najlepiej, jeśli będą też posiadały ergonomiczne oparcie oraz profilowane siedzisko. Z pewnością dzięki regulowanemu wyposażeniu salonu spa, możemy liczyć na to, że zapewnimy każdemu przebywającemu w gabinecie właściwą wygodę. Komfortowa leżanka spa doskonale sprawdzi się przy wszystkich rodzajach masaży i zabiegów – kosmetyczki posiadające kwalifikacje do przeprowadzania profesjonalnych masaży, polecają tu między innymi terapię ciepłym olejem migdałowym, która pozwala na zmiękczenie i wygładzenie skóry oraz jej intensywne nawilżenie; warty uwagi jest także zabieg z wykorzystaniem preparatów zawierających kakao – w ten sposób po całym gabinecie rozchodzi się zapach czekolady, a dzięki temu poprawia się samopoczucie klientek, gdyż lubiane aromaty powodują zwiększenie produkcji endorfin. Podobny efekt miałby zabieg „kawowy” – to oddziaływanie psychiczne, a z właściwych efektów takich zabiegów wymienić można uelastycznienie skóry, poprawienie jej kolorytu, oczyszczenie i usunięcie toksyn z organizmu. Z pewnością po takich zabiegach spa każda kobieta poczułaby się lepiej.

Profesjonalizm każdej masażystki uzupełnia odpowiednie wyposażenie salonu – po połączeniu tych dwóch kwestii: zapewnieniu wygody klientkom oraz zapewnieniu wysokiej jakości usług, możemy być pewni, że aktualne klientki odwiedzą nasz salon spa ponownie, i to nie jeden raz.

Zostaw komentarz