light sheer

Jakie zalety ma depilacja laserem Light Sheer?

Nadmierne owłosienie, wrastające włoski, czy podrażnienia po goleniu to zmora wielu kobiet. Niestety, nie tak łatwo się jest pozbyć takich problemów. Często włoski szybko odrastają i wcale nie są słabsze, a nawet wprawne używanie golarek i dużej ilości specjalnych kremów i pianek do golenia nie daje gwarancji braku zaczerwienionej skóry i krostek.

Light Sheer i permanentna depilacja

 light sheerPonadto dochodzi kwestia odporności na ból. Użycie kremów rozpuszczających włoski i golarek jest bezbolesne, ale już depilacja woskiem, czy depilatorem bardzo boli, szczególnie przy depilacji miejsc wrażliwych np. okolice bikini. Dlatego też warto rozważyć depilację laserową, która wykorzystuje polecany Light Sheer. To najpopularniejszy laser diodowy wykorzystywany do permanentnej depilacji całego ciała i twarzy. Ma on różne odmiany np. Desire, jak również głowice o różnej wielkości przeznaczone do depilacji precyzyjnej małych obszarów ciała np. wąsika jak i dużą głowicę do depilacji np. całych nóg. Depilacja laserowa pozwala pozbyć się nawet stu procent włosków i to już po kilku zabiegach. To zatem bardzo wygodne i komfortowe rozwiązanie. Nie trzeba codziennie myśleć o depilacji, kupować kremów i plastrów z woskiem, ani martwić się podrażnieniami. W dodatku całość zabiegu nie wychodzi tak drogo.

 light sheerJeśli by policzyć ile pieniędzy wyda się w ciągu życia na produkty do depilacji, wizyty u kosmetyczki i balsamy po goleniu to kilkaset złotych za depilację Light Sheer nie wydaje się zawrotną kwotą. Zaletą depilacji laserowej jest też to, że pierwsze efekty widać od razu. Włoski zaczynają wypadać i z czasem robią się coraz cieńsze i słabsze, w końcu przestają całkowicie odrastać. To dobra opcja dla osób niecierpliwych, które od razu chcą wiedzieć czy dany zabieg działa czy nie działa. Warto zaznaczyć, że depilacja laserem jest prawie bezbolesna i nie wymagana jest specjalna pielęgnacja przed i po zabiegach. Kobiety bardzo wrażliwe na ból i mające bardzo delikatną skórę mogą czuć delikatne ukłucie w momencie ,,strzału” lasera, jednak nie powoduje to silnego dyskomfortu. Przed i po serii zabiegów trzeba przede wszystkim unikać ekspozycji na słońce, nie robić peelingów i nie opalać się (także na solarium).

Warto zastosować za to delikatne, naturalne mleczka i balsamy, które nawilżą i ukoją skórę po zabiegu. Jak widać depilacja laserowa ma same zalety. Nie jest bardzo droga, nie boli, a przynosi widoczne efekty i pozwala na rozprawienie się z nadmiernym owłosieniem raz na zawsze. Z pewnością każda kobieta powinna rozważyć taką depilację.

Zostaw komentarz