hurtownia kosmetyczna

Hurtownia z produktami marki Semilac

Zadbane i piękne paznokcie to nieodłączny element kobiecej stylizacji. Kolor można dobrać do koloru ubrań, pory roku, jak również do nastroju. Zrobienie manicure w domowych warunkach jest zadziwiająco proste, szczególnie jeśli ma się odpowiednie preparaty. Jednak nadal wiele kobiet woli udać się do kosmetyki, która zadba o wygląd ich paznokci. Wtedy ma się gwarancję, że lakier będzie się długo utrzymywał. Jakie preparaty do manicure można znaleźć w salonie kosmetycznym?

Dobrze zaopatrzona hurtownia

hurtownia kosmetycznaZ pewnością na uwagę zasługują produkty Semilac – hurtownia kosmetyczna czy dobry sklep internetowy na pewno będzie je posiadał. Semilac jest jedną z pierwszych firm na rynku polskim, która wprowadziła lakiery hybrydowe, zarówno te do użytku profesjonalnego, jak i domowego. Do tej pory właśnie hybrydy stanowią największą grupę sprzedawanych produktów. Lakiery mają wszystkie kolory tęczy. Są wersje pastelowe, neonowe, czy dedykowane lakiery ślubne. Semilac oferuje także lakiery klasyczne w wersji szybkoschnącej i z dodatkiem odżywki. Warto zaznaczyć, że w hurtowni powinny się znaleźć nie tylko same lakiery hybrydowe, ale też inne preparaty i akcesoria do robienia hybryd. Są to lakiery bazowe i nawierzchniowe, pędzelki do zdobień, czy też preparaty do ściągania hybryd na bazie acetonu.

hurtownia kosmetycznaDzięki nim można wykonać całościowy manicure, jak również go zmyć. Firma Semilac wychodzi naprzeciw oczekiwaniom swoich klientów i oferuje również produkty do makijażu. Hitem jest mocno kryjący podkład do twarzy, są także produkty do makijażu ust, oczu, brwi i akcesoria makijażowe. Dzięki temu salon kosmetyczny może zaopatrzyć się w hurtowni w wiele ciekawych produktów do makijażu, manicure i pedicure. Co jednak z klientkami detalicznymi? One również mogą skorzystać z oferty marki Semilac. Polecane są przede wszystkim zestawy gotowe do hybryd, w których znajduje się lampa ledowa, wszystkie preparaty do robienia hybryd (baza, top, cleaner), a także wybrane kolorowe lakiery. Wykonywanie hybryd z pewnością wymaga pewnej wprawy i za pierwszym razem zapewne nie wyjdzie idealnie, nie mniej jednak warto spróbować wykonać samodzielnie taki manicure.

Podsumowując, dobra hurtownia kosmetyczna z pewnością będzie miała produkty znanej i cenionej przez konsumentki marki Semilac. Warto zamawiać przede wszystkim produkty do robienia hybrydowego manicure, jednak można też zamówić tradycyjne lakiery, czy produkty makijażowe. Warto zaznaczyć, że produkty Semilac można nabyć w bardzo przystępnych cenach, zarówno w hurcie, jak i w detalu.

Zostaw komentarz