dobry fryzjer

Fryzjer – najpopularniejsze usługi

Każda kobieta chce czuć się piękna, dlatego często inwestuje w zabiegi kosmetyczne, produkty do pielęgnacji, a także w wizyty u fryzjera. O ile efekty mikrodermoabrazji, czy stosowania maseczek pojawiają się po kilku dniach czy tygodniach (przy serii zabiegów) to o tyle zmiana fryzury jest widoczna od razu.

Dobry fryzjer i farbowanie włosów

dobry fryzjerDlatego też na wizytę u dobrego fryzjera trzeba się często umawiać z dużym wyprzedzeniem. Zarówno w kosmetyce, jak i we fryzjerstwie zmieniają się mody. Dawniej wiele kobiet robiło sobie pasemka, czy balejaż, swój czas miała też trwała i tapirowanie włosów. Obecnie mało kto decyduje się na takie usługi. Dużym wzięciem cieszy się na pewno farbowanie włosów. Każdy dobry fryzjer z Łodzi się tym zajmuje. Farbowanie włosów w domu nie zawsze wychodzi, kolor nie jest równo położony, poza tym trwałość barwników jest mniejsza niż w profesjonalnych produktach fryzjerskich. Farbowanie włosów u fryzjera będzie kosztowniejsze, ale mamy gwarancję znakomitych efektów. Ostatnio bardzo modne stało się keratynowe prostowanie włosów. Jest to zabieg podwójny. Z jednej strony skoncentrowana, obecna naturalnie we włosach, keratyna odżywia je, wygładza, nadaje im blasku.

dobry fryzjerZ drugiej włosy są wyprostowane, idealnie równe. Nawet osoby z kręconymi włosami mogą sobie pozwolić na taki zabieg. Używanie prostownicy niszczy włosy, przesusza je, rozdwaja końcówki. Poza tym, efekt jest krótkotrwały, nawet jeśli użyje się pianki czy lakieru. Tutaj efekt jest długotrwały, a włosy są zdrowsze niż przed zabiegiem. Kolejnym zabiegiem, który często wykonuje dobry fryzjer z Łodzi jest przedłużanie lub zagęszczanie włosów. Tutaj znowu na krótka metę można używać doczepek, jednak często nie trzymają się dobrze i odznaczają się na naturalnych włosach. W gabinecie fryzjerskim można wykonać ten zabieg fachowo, na przykład poprzez ,,zgrzewanie” doczepek do naturalnego włosa klientki. Wtedy nie widać różnicy i całość fryzury wydaje się być naturalna. W salonie wykorzystuje się najczęściej włosy naturalne, a nie z tworzywa sztucznego, jak w doczepkach. Oczywiście, to są niestandardowe zabiegi fryzjerskie. Nadal najpopularniejsze jest ścinanie włosów, podcinanie końcówek, jak również układanie fryzur na ważne uroczystości, takie jak studniówka, wesele, Sylwester.

Co sezon zmieniają się mody i raz kobiety preferują naturalne, romantyczne fryzury, a innym razem krótkie, asymetryczne cięcia. Dobry fryzjer z Łodzi poradzi sobie jednak z każdym zadaniem i sprawi, że każda klientka będzie zadowolona z usługi.

Zostaw komentarz