zestaw do paznokci hybrydowych z lampą

Domowy zestaw do hybryd – co będzie zawierał?

W internetowych sklepach z artykułami do stylizacji paznokci można znaleźć coraz więcej zestawów nie tylko dla profesjonalnych kosmetyczek, ale także dla kobiet lubiących bawić się z zdobienie paznokci.

Zestaw do hybryd dobrze skomponowany

zestaw do paznokci hybrydowych z lampąDzięki temu w domowym zaciszu każda kobieta może sobie pozwolić na wykonanie manicure, który będzie wyglądał jak z prawdziwego salonu kosmetycznego. Produkty do hybryd kompletować samodzielnie lub też zdecydować się na gotowy domowy zestaw do paznokci hybrydowych z lampą. Drugi wybór jest korzystniejszy, bo często gotowy zestaw kosztuje o wiele mniej, a i za jednym zamachem zdobędziemy wszystko co trzeba. Co znajduje się w takim zestawie? Na pewno będą tam liczne akcesoria do przygotowania paznokci do malowania. Będą to pilniczki, bloki polerskie, drewniane radełka, jak i waciki bezpyłowe. Pilniczki posiadające różne części ścierne sprawią, ze brzegi paznokcia będą idealnie wyprofilowane i gładkie, bez poszarpanych krawędzi i bez mikrouszkodzeń. Bloki polerskie również posiadają kilka różnych powierzchni, dzięki którym płytka paznokcia będzie wygładzona i wypolerowana, a nawet twarde i grube paznokcie będą prezentowały się doskonale.

zestaw do paznokci hybrydowych z lampąDrewniane radełka jak i preparaty zmiękczające służą do usuwania skórek. Przeszkadzają one w malowaniu. Potem paznokcie przeciera się wacikami bezpyłowymi, dzięki czemu nie pozostają na nich zanieczyszczenia. W zestawie nie może zabraknąć preparatu odtłuszczającego. Stosuje się do przed nałożeniem bazy, jak i po wysuszeniu topu. Zatem w zestawie poza samym kolory lakierem (w zestawie są najczęściej dwa) znajdziemy także lakier bazowy i lakier powierzchniowy. Oba są przeźroczyste. Pierwszy ma na celu przygotowanie płytki paznokcia do malowania, a także jego ochronę. Drugi nadaje lakierowi pięknego połysku i gładkiej struktury, która daje ,,mokry” efekt. Oczywiście w zestawie do paznokci hybrydowych nie może zabraknąć dobrej lampy UV. Obecnie można dostać je w różnych kształtach, kolorach, o różnej mocy. Są nawet lampy w tygrysie paski czy w panterkę. Ich kształt i wymiar też jest różny. Może mieć formę łuku pod który podkłada się paznokcie, czy też być zabudowany i dłoń wsuwa się do ,,kasetki”. Dzięki temu można wybrać lampę która nie tylko będzie praktyczna, ale również estetyczna.

W zestawie do hybryd znajdziemy także akcesoria służące do jego usuwania, czyli buteleczkę z acetonem, jak również nakładki na paznokcie, dzięki którym aceton będzie szybciej działał, a lakier bez problemu zejdzie z paznokcia. Tutaj również przydają się drewniane radełka, które usuną lakier przy krawędzi paznokcia.

Zostaw komentarz