różne torebki

Dlaczego warto kupić torebkę Jelly Bag?

Znalezienie idealnej torebki nie jest łatwe. Musi być ona dobrana do okazji, stylizacji (kolor, faktura), czy tego kiedy ją wykorzystujemy – inna będzie torebka na co dzień do szkoły lub pracy, a inna torebka na wieczorowe przyjęcie. Są jednak takie torebki, które sprawdzą się w wielu przypadkach, o każdej porze roku, zarówno w pracy, jak i na wakacjach.

Jakie to są modele torebek?

modna torebka Warto omówić szczególnie jeden taki produkt. Mowa tu oczywiście o produkcie, jakim jest modna torebka Jelly Bag. Jest ona tańsza niż inne tego typu torebki – w dobrych sklepach dostanie się ją za nieco powyżej stu złotych. Dla porównania – za skompletowaną torebkę innych marek zapłacimy powyżej trzystu złotych. Czym się wyróżnia torebka Jelly Bag na tle innych? Jest ona wykonana z tworzywa sztucznego o gładkiej strukturze. Jest dosyć sztywna, gruba, przez co nie rozciąga się, jest niepodatna na uszkodzenia mechaniczne. Jeśli pojawią się zarysowania to można je łatwo usunąć poprzez tzw. brush. Nieporowaty materiał nie chłonie wilgoci, jest odporny na zabrudzenia. w razie zabrudzenia wystarczy go przetrzeć wilgotną szmatką. Można go też umyć pod prysznicem, a nawet poddawać dezynfekcji bez ryzyka wystąpienia odbarwień.

różne torebkiDzięki temu to idealna torebka na podróż, czy na plażę – nie zamoknie, nie zgniecie się, a skutecznie też ochroni zawartość. Torebka Jelly Bag chętnie wybierana jest też przez młode mamy. Można ją przewiesić przez uchwyt wózka, czy włożyć do kosza pod nim. Nawet jeśli wyleje się nam napój dla dziecka, czy oliwka to nic straconego – szybko wycieramy torebkę i będzie czysta. Torebka w zestawie sprzedawana jest z organizerem (wkładem) oraz z uchwytami typu liny. Organizer można wyciągnąć i nosić torebkę bez niego. Dzięki zamykaniu na zamek nic nie wyleci z torebki. Wkład ma w środku kieszonkę na drobiazgi. Jeśli jego kolor się nam znudzi to zawsze można wymienić go na inny (w sieci można znaleźć ciekawe oferty) czy uszyć własnoręcznie. Grube, sztywne liny nie przecierają się ani nie rozciągają jak uchwyty innych torebek. Można je nosić w ręce, czy na ramieniu. Można je łatwo założyć lub zdjąć z torebki np. kiedy chcemy ją wyczyścić.

Jak widać torebka Jelly Bag ma same zalety. Jest odporna na uszkodzenia, ale przed uszkodzeniami chroni też nasze rzeczy, które w niej trzymamy. Sprawdzi się na spacerze z dzieckiem, jak i na wakacyjnym wypadzie na plażę. Jest estetyczna, latwa w czyszczeniu i zawsze można ją spersonalizować poprzez zmianę lub dodanie elementów, takich jak wkład, uchwyty, czy przywieszki.

Zostaw komentarz