light sheer duet

Depilacja laserowa przy użyciu lasera light sheer duet

Współcześnie ogromną popularnością wśród kobiet cieszą się nieinwazyjne zabiegi z pogranicza medycyny estetycznej, które upiększają nasze ciało w możliwie najmniej bolesny sposób. Idealnym przykładem tego typu zabiegu jest niewątpliwie depilacja laserowa, którą oferuje dziś większość salonów urody.

Depilacja laserem sheer light

light sheer duet Podczas poszukiwań idealnej kliniki powinniśmy zwracać dużą uwagę na sprzęt, którym dysponują dane salony. Wyznacznikiem wysokiej jakości jest dziś niewątpliwie nowoczesny laser Light Sheer, który gwarantuje najlepsze efekty. W przeszłości większość gabinetów urody wykorzystywała do depilacji standardowe lasery diodowe, które nie były jednak zbyt precyzyjne. Lasery te posiadały stosunkowo wąski strumień laserowy, który często nie docierał do mieszków włosowych w należytym natężeniu. Z tego też powodu archaiczne lasery diodowe depilowały skórę nierównomiernie. Swoistą innowacją na rynku okazał się zmodyfikowany depilator laserowy, który wykorzystywał światło lasera Light Sheer. Unowocześniony laser umożliwiał trwałe uszkadzanie macierzy włosa, z których stopniowo wytrącała się wówczas melanina odpowiedzialna za kolor naszego owłosienia. Laser ten przenika bowiem do głębokich warstw naszej skóry. Warto przy tym nadmienić, że w przeciwieństwie do podstawowych urządzeń diodowych, depilator ten doskonale radzi sobie nawet z najgrubszymi włoskami, które zostają w ten sposób trwale uszkodzone.

light sheer duet Wysoka jakość depilatora sprawiła, że aktualnie z powodzeniem wykorzystuje się go w większości renomowanych salonów urody. Ogromnym atutem depilacji laserowej jest również to, że jest ona praktycznie całkowicie bezbolesna. Dedykowana jest więc ona zwłaszcza osobom nadwrażliwym, dla których standardowa depilacja okazuje się zbyt bolesna. Pamiętajmy również o tym, że depilacja laserowa pomoże nam również uporać się z wrastającymi w skórę włoskami, które w skrajnych przypadkach mogą prowadzić m.in. do przewlekłego zapalenia mieszków włosowych. Cena depilacji laserowej wbrew pozorom nie jest wcale droga. Przykładowo, za pierwszy zabieg z wykorzystaniem lasera light sheer duet w Krakowie zapłacimy jedynie połowę standardowej ceny. Na samym końcu warto również wspomnieć o tym, że depilacja laserowa może być stosowana nie tylko na naszych nogach, ale również na innych częściach ciała. Laser idealnie poradzi sobie również z nadmiernym owłosieniem na naszych udach, ramionach, w pachwinach, a nawet i na twarzy.

Musimy jednak liczyć się z tym, że najlepsze efekty uzyskamy przy systematycznej depilacji laserowej. Zabieg ten na początku naszej przygody z depilacją najlepiej powtarzać co dwa miesiące.

Zostaw komentarz