IPL szczecin

Czym jest IPL?

Wiele kobiet udaje się do kosmetyczek, by w salonie piękności podkreślić swoją urodę oraz pozbyć się niewygodnych mankamentów. Mowa tu o owłosieniu, które pomimo tego, że jest koniecznie, dla wielu jest zbędne. Chcąc usunąć przeszkadzające włoski poszukują najlepszego sposobu na pozbycie się niechcianych włosków spod pach lub okolic bikini. Obecnie na popularności zyskał niezwykły IPL. Na czym polega jego działanie?

Zastosowanie szczecińskiego urządzenia IPL

sprawdzony IPL - SzczecinDzięki impulsywnemu źródle światła uszkadza się cebulkę włoska, która położona jest pod skórą, by nie miała już siły wzrostu. To sprawia, że widoczne włosy z czasem nie odrastają i jedyny problem stanowią te, które są ukryte. Przez nie należy powtarzać zabieg usuwania owłosienia z danej części ciała, gdyż pojedynczy zabieg nie gwarantuje całkowitego usunięcia zbędnego owłosienia. Największą zaletą IPL, oprócz tego, że jest obecnie najskuteczniejszym sposobem na depilację, jest to, że nie trzeba stosować żadnych żelów i kremów. Warto przekonać się o tym, ile dobrego daje sprawdzony IPL – Szczecin jest miastem, gdzie można usunąć za jego pomocą nawet najbardziej uporczywe owłosienie. Dzięki kilku kuracjom IPL może zastąpić maszynkę oraz codzienny rytuał golenia. Impulsywne źródło światła jest także o wiele wydajniejsze nawet od najlepszych golarek, gdyż już po tygodniu usuwania mechanicznego można spodziewać się, że włoski się pojawią, a po kilkukrotnym skorzystaniu z IPL można spodziewać się gładkiej skóry niemal na zawsze.

IPL szczecinSam zabieg jest bardzo bezpieczny, gdyż unika się przegrzania ciała. Dzięki selektywnej termolizy pomiędzy jednym i drugim dotknięciem urządzenia robi się odpowiednią przerwę, by skóra odpoczęła. Poddawanie ciała kuracji w ten sposób pozwala ciału pozbyć się aż połowy energii z każdego strzału. Głowica urządzenia jest tak zaprojektowana, że światło bez problemu dociera do rzeczonej cebulki włosa. Oznacza to, że po każdym zabiegu można oczekiwać widocznych rezultatów. Maksymalne wykorzystanie impulsywnego źródła światła pozwala na kompletne wykorzystanie zgromadzonej energii, co przekłada się na dobrze zainwestowany czas i pieniądze klientki. To przekłada się na jej zadowolenie oraz na chęć kontynuowania terapii. Nie trzeba obawiać się, że rzeczone światło będzie zbyt gorące, gdyż jest dostosowane do temperatury ciała.

Oczywiście, w skrajnych przypadkach może wystąpić podrażnienie ciała, jednak okład z chłodnej wody pomoże w złagodzeniu nieprzyjemnego uczucia. Każda z Pań, która zdecyduje się na ten zabieg, musi pamiętać, że nie może mieć nowotworu skóry oraz innych narządów. Równie ważne jest, by pacjentka nie chorowała na padaczkę ze względy na emitowane światło przez IPL, które może wywołać napad.

Zostaw komentarz